Ile trwa sesja noworodkowa?

   To bardzo trudne pytanie. Najczęściej udaje się zakończyć zdjęcia po 4 godzinach, przy czym samo fotografowanie maleństwa trwa krótko. Czas sesji tak naprawdę wyznacza dzidziuś i jego nastroje. Najwięcej zajmuje dbanie o komfort maluszka ( karmienie, usypianie, przewijanie, układanie ).

 

      Co zabrać na sesję?

     Oprócz pampersów, chusteczek, kocyka, atrybutów higienicznych, mleka ( w przypadku Mam nie karmiących piersią ) to właściwie już nic. Wszelkie dodatki do sesji takie jak: ubranka, czapeczki, opaski, rekwizyty oraz różnorodne tła są na wyposażeniu studia. Chyba że maluszek będzie pozować w ubrankach przywiezionych przez klienta.

Warto zabrać ze sobą smoczek. Nawet jeśli nie używacie go na co dzień podczas sesji noworodkowej warto go mieć.

   Zdjęcia noworodków przedstawiane są w różnych ciekawych i urokliwych aranżacjach.

        Kiedy zarezerwować sesję?

      Najlepszym momentem jest czas gdy jesteś jeszcze w ciąży. Może to być np. miesiąc przed porodem. Biorąc pod uwagę termin porodu możemy wstępnie ustalić przewidywaną datę sesji.

Okres noworodkowy, to jeden z najpiękniejszych momentów, w którym można utrwalić piękno, kruchość i delikatność Waszego maleństwa. Sesję noworodkową najlepiej wykonać do max. 14 dnia życia ( optymalny czas to 5 - 12 dzień ). Dziecko jest wtedy elastyczne, sen maluszka jest jeszcze mocny i twardy, więc jest duża szansa na słodkie ujęcia.

 Noworodki... mają w sobie coś magicznego...

Copyright © 2024 Agnieszka Kujawa Photography. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie fotografie zamieszczone na stronie agnieszka-kujawa.pl należą do Agnieszka Kujawa Photography i chronione są prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody autora

Media Społecznościowe