Media Społecznościowe

Copyright © 2018 Agnieszka Kujawa Photography. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie fotografie zamieszczone na stronie agnieszka-kujawa.pl należą do Agnieszka Kujawa Photography i chronione są prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody autora

 Noworodki... mają w sobie coś magicznego...

Okres noworodkowy, to jeden z najpiękniejszych momentów, w którym można utrwalić piękno, kruchość i delikatność Waszego maleństwa. Sesję noworodkową najlepiej wykonać do max. 14 dnia życia ( optymalny czas to 5 - 12 dzień ). Dziecko jest wtedy elastyczne, sen maluszka jest jeszcze mocny i twardy, więc jest duża szansa na słodkie ujęcia.

   Zdjęcia noworodków przedstawiane są w różnych ciekawych i urokliwych aranżacjach.

        Kiedy zarezerwować sesję?

      Najlepszym momentem jest czas gdy jesteś jeszcze w ciąży. Może to być np. miesiąc przed porodem. Biorąc pod uwagę termin porodu możemy wstępnie ustalić przewidywaną datę sesji.

      Co zabrać na sesję?

     Oprócz pampersów, chusteczek, kocyka, atrybutów higienicznych, mleka ( w przypadku Mam nie karmiących piersią ) to właściwie już nic. Wszelkie dodatki do sesji takie jak: ubranka, czapeczki, opaski, rekwizyty oraz różnorodne tła są na wyposażeniu studia. Chyba że maluszek będzie pozować w ubrankach przywiezionych przez klienta.

Warto zabrać ze sobą smoczek. Nawet jeśli nie używacie go na co dzień podczas sesji noworodkowej warto go mieć.

     Ile trwa sesja noworodkowa?

   To bardzo trudne pytanie. Najczęściej udaje się zakończyć zdjęcia po 4 godzinach, przy czym samo fotografowanie maleństwa trwa krótko. Czas sesji tak naprawdę wyznacza dzidziuś i jego nastroje. Najwięcej zajmuje dbanie o komfort maluszka ( karmienie, usypianie, przewijanie, układanie ).