Zapraszam na mini sesję zdjęciową za jedyne 230 zł! W cenie otrzymasz 5 pięknych fotografii, a jeśli chcesz więcej ujęć, to możesz dokupić je za 25 zł za każde kolejne zdjęcie. Dodatkowo, otrzymasz odbitki w rozmiarze 15x23 cm oraz płytę CD z wybranymi zdjęciami.

Od 3 dziecka dopłata 50 zł

Chcesz uzyskać więcej informacji lub umówić się na sesję ? Zapraszam do kontaktu telefonicznego 539 946 724  

 

A , gdy zbliża się sesja zdjęciowa  warto pomyśleć o strojach, które będą pasować do tła. Kolory uniwersalne, takie jak biel, beż, brąz, błękit, ecru, zieleń, złoto i oczywiście czerwień, świetnie się sprawdzają. Starajcie się, aby cała rodzina była ubrana w podobne kolory. To nie tylko dobrze wygląda, ale też tworzy harmonijną całość na zdjęciach. Pamiętajcie o wyborze garderoby, która pasuje do waszej osobowości i stylu :)

To znowu ta pora roku... Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a ja  zapraszam was na mini sesje świąteczno-zimowe!

Przygotowane zostały dla was wyjątkowo magiczne nowe scenki, które sprawią, że poczujecie niepowtarzalną atmosferę zbliżających się świąt.

Jeśli któraś aranżacja z poprzednich lat skradła Wasze jest również możliwość skorzystania z niej. To Wy decydujecie w jakiej aranżacji wykonam dla Was zdjęcia. 

 Te piękne, klimatyczne kadry będą piękną pamiątką na lata i ozdobią komodę niejednej babci i dziadka. Nie przegapcie tej okazji! Zadbaj o piękne wspomnienia!

Radosne rodzeństwo Nikodem I Natan :)

Laura i Bartek z Rodzicami :)

Błażej 

Tomasz i Kamil

Nikodem

Hania i Kacper

Sesje Świąteczno Zimowe. 

Copyright © 2023 Agnieszka Kujawa Photography. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie fotografie zamieszczone na stronie agnieszka-kujawa.pl należą do Agnieszka Kujawa Photography i chronione są prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody autora

Media Społecznościowe