Zjawiskowa Daniela... wspaniale pozowała, pięknie wygląda na każdym ujęciu. 

Profesjonalny Make-up  wykonała  Agnieszka Bzówka.

Współpracuję z profesjonalną wizażystką- Agnieszka Bzówka Art-Kittzy AZ, która jest bardzo zdolną osobą. Makijażem potrafi wydobyć piękno każdej kobiety i co najważniejsze kocha swoją pracę. Kobiety ,które będą przychodziły do mnie na sesję w pierwszej kolejności oddane zostaną w ręce  Agnieszki. Oto kilka ujęć z przygotowań do sesji z udziałem egzotycznej kobiety- Jessica, która skorzystała z usług Agnieszki i moich.

Poznajcie sympatyczną  Panią Ewę ...

Na 10 rocznicę Ślubu  zrobiła sobie i mężowi prezent :)

Parę kadrów z tej oto sesji.

Zamiast tradycyjnego prezentu Pani Kasia postanowiła podarować mężowi z okazji Jego urodzin pakiet romantycznych i troszkę odważniejszych zdjęć :)

Wyszły naprawdę świetnie i dlatego ubolewam, że nie mogę ich wszystkich opublikować

 

 

Rezerwację najlepiej dokonać 2 tygodnie przed planowaną sesją.

Przedstawiam Wam cudowną Jessicę. W makijażu wykonanym przez profesjonalną wizażystkę wyglądała pięknie.

Sesja przebiegła w miłej atmosferze , było dużo pozytywnej energii  i uśmiechu.

Jessica przed obiektywem czuła się swobodnie , sami zobaczcie jaka jest niesamowita. Po prostu stworzona , aby Ją fotografować.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy zdjęcia będą upublicznione?

Będą, ale tylko kiedy wyrazisz na to zgodę.

   Zdjęcia które widzicie na stronie są opublikowane wyłącznie po podpisaniu zgody na publikację wizerunku. W przypadku sesji kobiecej sama decydujesz, które zdjęcia chcesz pokazać światu. Nie ukrywam, że zgoda na publikację zdjęć jest dla mnie bardzo ważna. Dzięki tym zdjęciom, Ty i inne kobiety decydują się na spotkanie ze mną.

Oczywiście cenię sobie prywatność klientów i jeśli nie wyrazisz zgody na publikację uszanuję Twoją decyzję.

   Zdjęcia do których pozujesz są pamiątką na lata, Warto zadbać o to, by wyglądać na nich najlepiej. Każda sesja wymaga nie tylko przygotowania od strony fotografa, ale i osoby pozującej. Ma to duży wpływ na efekt końcowy zdjęć.

Jak się przygotować? 2 - 3 dni przed sesją zrób peeling całego ciała. Zadbaj o paznokcie rąk i stópek. Gdy korzystacie z solarium, proponuję skorzystać na kilka dni przed sesją. O depilacji chyba wspominać nie muszę :)

Standardowo - bielizna, koszulki, sukienki, sweterki, bluzki, dodatki w kolorach które lubisz najbardziej.

Weź ze sobą wszelkie dodatki: biżuterię, kapelusz, chustkę, okulary, akcesoria do włosów. I nie zapomnij o butach :)

Przejrzyj swoją szafę, spakuj do torby i przynieś tyle ile udźwigniesz. Na miejscu wspólnie dobierzemy stylizację.

   Co warto zabrać na sesję kobiecą? Wpierw musisz zastanowić się jak chcesz wyglądać na fotografiach. Odważnie? Niegrzecznie? Delikatnie i romantycznie? A może seksownie i ponętnie? Wybór zależy od Ciebie samej.

Współpracuję z wizażystką, która jest bardzo zdolną osobą i potrafi makijażem wydobyć to co najpiękniejsze. Zadba o odpowiednią charakteryzację, co doda Ci pewności siebie i pozwoli poczuć jak prawdziwa modelka. Podkreślimy Twoje atuty i pozwolimy spojrzeć na siebie z innej perspektywy.

   Doskonale rozumiem, że możesz być skrępowana przed obiektywem i pewnie zadajesz sobie pytania: Jak pozować? Jak się zachować podczas sesji? Kobiety, które fotografuję nie są profesjonalnymi modelkami. Tak samo jak Ty miały obawy przed sesją kobiecą, czuły się skrępowane i niepewne. Jestem od tego, by powiedzieć Ci jak się ustawić i znajdę dla Ciebie odpowiednie pozy, w których będziesz wyglądała najkorzystniej. Ty również możesz przejrzeć magazyn mody czy odpowiednie strony internetowe i zobaczyć jak pozują modelki, poćwiczyć przed lustrem i zdecydować o ich atrakcyjności.

Każda z nas jest wyjątkowa i niepowtarzalna, ma ukryte piękno i zmysłowość. Często zwykła codzienność i brak czasu nie pozwala kobietom na zobaczenie siebie w innym świetle. Sesja kobieca będzie idealną pamiątką dla Ciebie czy Partnera.

Twoja chwila... Twój czas...

Copyright © 2024 Agnieszka Kujawa Photography. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie fotografie zamieszczone na stronie agnieszka-kujawa.pl należą do Agnieszka Kujawa Photography i chronione są prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody autora

Media Społecznościowe