Posiadam w swojej garderobie kilka sukien ciążowych chętnie wykorzystywanych przez przyszłe Mamy :)

Rezerwację najlepiej dokonać 2 tygodnie przed planowaną sesją.

   Jeśli udział w sesji będzie brał również Wasz partner, pomyślcie też o jego stroju. Sprawdzają się tutaj ubrania dopasowane kolorystycznie bez dużych wzorów i nadruków. Najważniejsze aby były wygodne :)

   Można również przygotować malutkie butki, śpioszki, skarpetki lub inne gadżety, które dodadzą uroku Waszym zdjęciom.

    3 - 4 wersje ubioru, wspólnie wybierzemy te najlepsze, elegancka, prosta sukienka, sportowy zestaw na luzie np.: jeansy, koszulka,top.

     Warto również zabrać ze sobą ładną bieliznę czy fikuśną koszulkę :)

Co warto przygotować na sesję brzuszkową?

   Najlepiej przygotować rzeczy, które opinają nieznacznie i eksponują brzuszek, bo przecież to On jest w tym momencie najważniejszy. Ale nie zapominajcie też o takich dodatkach jak: biżuteria, buty, szal, apaszka itp...

Copyright © 2024 Agnieszka Kujawa Photography. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie fotografie zamieszczone na stronie agnieszka-kujawa.pl należą do Agnieszka Kujawa Photography i chronione są prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i wykorzystywania w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody autora

Media Społecznościowe

Zdjęcia z brzuszkiem wzbudzają zachwyt i wzruszają. Są wspaniałą pamiątką dla Mam i ich dzieci...

   Sesje ciążowe najlepiej zaplanować między 6 - 8 miesiącem ciąży. Brzuszek jest już wtedy ładnie zaokrąglony, a przyszła Mama ma więcej sił i energii na pozowanie przed obiektywem. Każda ciąża jest inna. Dlatego kobiety, które mają mały brzuszek mogą poczekać z sesją dłużej. Najważniejszym elementem jest to, aby kobieta w tym czasie czuła się komfortowo.